Оновлення даних військовозобов`язаних — підсумки тижня

Більше як 1500 військовозобов`язаних оновили свої дані у ЦНАП м. Львова. Надано понад 6000 консультацій.

За підсумками роботи тижня даємо відповіді на актуальні питання.

Чи можна оновити дані не за місцем реєстрації?

- Так! Звертайтеся до будь-якого підрозділу ЦНАП м. Львова, незалежно від місця реєстрації.

Які дані потрібно оновлювати?

- Це такі дані:

• фактичну адресу проживання;
  • мобільний номер телефону;
  • адресу електронної пошти (за наявності)

Хто має оновити дані?

- Оновити свої військово-облікові дані повинні громадяни України, чоловіки та жінки, віком від 18 до 60 років, які підлягають взяттю на військовий облік, перебувають на військовому обліку призовників або у запасі Збройних Сил України, у запасі Служби безпеки України, розвідувальних органів України чи проходять службу у військовому резерві.

Також особи з інвалідністю 1, 2 та 3 групи, мають оновити свої дані у випадку, якщо вони стоять на військовому обліку, якщо виключені з військового обліку — то це робити не потрібно.

Ця послуга у ЦНАПах працює в порядку «живої черги».

Оновлення даних триває до 16 липня.