Який документ відображає інформацію про кількість дітей у сім`ї?

Чимало громадян звертаються із запитом, чи існує єдиний документ, де можна побачити інформацію про всіх дітей народжених в сім`ї. На цей час такий документ не існує.

Це означає, що для кожної дитини у сім`ї потрібно оформляти окремий витяг про народження. Кожен витяг містить інформацію про конкретну дитину та її батьків.

У реєстрі актів цивільного стану, який ведеться державними органами, відсутня централізована база даних або єдиний документ, де б були зазначені всі діти, що народилися у визначених батьків. Для кожної народженої дитини формується окремий акт про народження, який містить інформацію про дитину та її батьків.

Однак, ця інформація обмежується лише актами про народження, які наявні та зберігаються у відділах ДРАЦС.

В окремих випадках ДРАЦС на запит адвоката надають лист-відповідь про наявних дітей, щодо конкретної особи.

Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян надається незалежно від місця проживання громадянам за їх заявою та у разі подання необхідних документів. Більше про послугу тут.